Červenec 2013

Možná, že se znovu vidíme.

16. července 2013 v 19:35 | M.*^^ |  Tlachám
Po dlouhé době (tuším symbolický rok to bude) jsem zpět. Zase se projevila moje slabost začít s novým a naprosto neotřelým blogem. Po celkem hodně pokusech o nejúžasnější desing všech dob, který bude zároveň jednoduchý a přehledný jsem tak trošku nechtěně zavítala na starou bloggin. A zastesklo se mi. Dokonce do té míry, že jsem už nový blog zavrhla a plánuju ho co nejdříve zase zrušit. Stejně tam není ani tečka. Desing, který měl být neotřelý jsem (pro změnu :D ) zavrhla a šoupla sem to co právě můžete vidět. Konečně netrvalo to dýl než 10 minut. Jo prostě se mi to takhle líbí.
Mé blogové dítě (nikdy nechci děti! protože přece jen dítě nemůžete oprášit :D ) je znova oprášeno a na nějaký čas, nemůžu vám slíbit jaký, ale doufám,že tentokrát mi to vydrží, se bude mít čile k světu. Možná, že trošku povyrostlo, možná, že bude mít ty nejbožejší prázniny a možná... Možná. Možná se s vámi zase začne dělit o to co Em (čti M.) bude provádět. A možná, že už se mi po tom stýskalo.
Tenhle článek je vlastně o ničem, takže vás nebudu už trápit, protože si určitě říkáte "Už se konečně vyžvejkne?" nebo "Už bude konec? o.O " Nesnášim takovýhle články. Tak pac a pusu
M.*^^