Rub a líc věci.

24. září 2012 v 20:31 | M.*^^ |  Co mě sere
Holčičky, slečny, ženy, matky a babičky. Obecně si myslím, že ženy jsou důležité. Vlastně rodí děti,což je docela záslužná činnost, když vezmeme v úvahu, že těmi dětmi jsou i muži. Kluci, chlapci, otcové a dědečkové. Jak .. eh dojemné. Táta přece ochrání svou malou holčičku. Dědeček ji nadevše miluje a své vnoučky učí to co učil jejich otce. Takhle to vypadá, že svět je vlastně udělán celkem důmyslně. Jen si to vezměte. Muži a ženy se navzájem milují a pak milují své děti. Všichni si celkem spokojeně žijí.
A teď zabrousíme do temnější postraní uličky života a na kouknem na tenhle idelickej vztah ještě jednou. Holčičky, sprosté jako malí dlaždiči nadávají a v parcích si balí cigarety. Slečny bez cigára pomalu nevyjdou a na každém kroku je pronásledují - zdobí - tuny make-upu. Některé matky si svých ratolestí neváží tak jak by měly, přestože musím uznat, že někdy to jde možná trochu ztuha. I když víte, že jste to dítě porodily a vlastně i takhle vychovaly. Babičky pracují, aby měly alespoň nějaké peníze, když nepočítám mizerně malý důchod a na vnoučata, která v pozdějším věku stejně ani nezajdou,si čas hledají poněkud těžko.
Ani muži nejsou svatí. Chlapci už v 6-ti letech koukají na porno a přijdou si šíleně dospělí. Otec to ovšem neví. Pokud se totiž nehádá se svou drahou polovičkou, nebo nevysedává v hospůdce, je příliš unavenej na to řešit problémy. Nebo přijde a vyřeší si to ručně. Pokud se tedy otec v domácnosti nachází. Dědeček s babičkou chodí svorně do práce. Zbytek volného času stráví sledováním zpráv, při kterých nadává na dnešní dobu a vlastně na všechno co může.
Nechápejte mě špatně. Rozhodně nejsem pesimista, ale jen sem měla chuť shrnout fakta. Nepochybuju o tom, že se to někomu nebude líbit. Stejěn na vás nezáleží. Jsou prostě rodiny typu 1 a typu 2. Nemůžete říct, že některých je víc a některých je míň. Prostě to tak je a já měla potřebu vnutit světu to, co všichni ví. To co je všem známé. To co se ale neříká tolik jak by se mělo. A proč taky, že? Říkat to nemá smysl o nic větší než to napsat. Lidi si jenom stěžují. Na špatné manželství, na svoje děti a na společnost kolem. Tak co kdyby se s tím sakra něco pokusili udělat? Všichni?
Heh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama