Přestaňte, zabíjíte je!

23. září 2012 v 21:09 | M.*^^ |  Fantazíruju
Věřím. A věřit se dá na lecost. Vlastně i v kohokoliv.
Nebudu tu opakovat, co již bylo řečeno. Stejně se tomu ale nevyhnu. Petr Pan. Překvapilo mě, kolik lidí neví, že tahle hláška pochází z Petra Pana. Po pravdě, film miluju z velké části, kvůli hlavnímu hrdinovi, který nikdy nechtěl dospět. Také nikdy nedospěl. Z části to tu píšu, jelikož mu závidím a z části proto, že mi přijde vůči filmu důstojné to zmínit. Víra hory přenáší, jak se říká. Nemyslím si o tomhle rčení či co to je nic publikovatelného už jen z hlediska fyzikálního významu. Né, že bych fyziku měla ráda, ale ráda se šťourám ve významech slov. Ale to je jedno. Víra, nehmatatelná síla, tu prostě je, byla a bude. Doufám,že bude. Je to něco životně důležitého. Viděli jste HP? Harry měl svého patrona,jelena. Musel myslet na nějakou šťastnou vzpomínku a jednoduše věřit. Patron ho zachránil bez mrknutí oka. Že jsem jenom bláznivá holka? Že věřím na Pottera? Proč bych neměla? S vírou jak v nadpřirozeno tak ve šťastný konec se přece jen žije aspoň o maličko líp. Teda mě jo.
Když si stále opakujete, že věřit v něco je stejně hloupé a nedůstojné vašemu věku, utopíte se. Bude plácat rukama, ale nakonec vás to přestane bavit. Ztratíte víru, nebo vůli, žít. Nejsem zastánce Boha. Jsem na to svým způsobem hrdá. Ateistka jako vyšitá :D . NEodsuzuju věřící, i když na ně mám svůj názor. Značně předpojatý,ale mám. Tak prosím nekritizujte, je to můj názor. To,že někoho odsuzuju a vy za to odsoudíte mě nejste o nic lepší než já. Tak to by bylo k tomohle.
Jsem pověrčivá. Nikdy neůžete říct, že víly nejsou. Protože vždycky, když to řeknete umře jedna víla. Víly jsou přece tak kouzelná a zdánlivě neskutečná stvoření. Ať už jsou dobré nebo zlé. Děti potřebují věřit na víly. A vy je svým názorem zabíjíte. Stejně jako zabíjíte všechny bytosti, nebo věci na které buď z vlatního přesvědčení nebo z vlastní hlouposti nevěříte.

Lidé potřebují věřit. A víly nesmí umírat. Nezáleží na mě, záleží na nás. Věřte si! Věřte na víly a ony, ať jsou hodné nebo zlé se vám odvděčí. Ony musí existovat. Věřte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *.*Lucc*.* *.*Lucc*.* | Web | 23. září 2012 v 21:11 | Reagovat

máš hezký blog

2 Emily♥ Emily♥ | Web | 23. září 2012 v 21:19 | Reagovat

Wáu, pěkný článek :)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Nechceš být affs?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama