Za nadpisem tečka.

20. srpna 2012 v 20:30 | M.*^^ |  Co mě sere
Ou. Yes. Tečka za nadpisem.

Jeden bloger (promiňte,ale přece jen jsou prázdniny a tím pádem si nepamatuju jak se dotyčnej jmenuje ) otevřeně bojuje proti tečkám v nadpisech, zřejmě to podle jeho mínění vypadá blbě nebo je to snad špatně z hlediska češtinářské stránky (popravdě myslím,pokud je to chyba češtinářská je mi to prozatím docela jedno). Prostě ta tečka se mi líbí. A proč by nemohl existovat alespoň jeden jedinej člověk,kterej by se zastával teček a nadpisů s nimi. Nevím,co je tak příšerného napsat tečku. Nevím co vám na tom tak příšerně vadí. Napíšete . a někdo to kritizuje. Vy jí smažete.

Nemůžete přece smazat nebo zmněnit všechno,co se vašemu okolí nelíbí ne? Někdo nemá rád pavouky. Proto donutí jiného člověka,aby malého a proti obří tlapě bezbraného pavouka zašlápl. Někdo vám zkritizuje šaty, a přesto že jste si dodnes myslely jak jsou boží, už si je na sebe prostě nevezmete. Je dobré se zbavit toho,co okolí nesnáší? Je fakt dobrý nechat se strhnout davem?

Originalita 21.století je být tak originální, až to bolí. Narvěte si originalitu někam! Originalita není jen o vzhledu. Je o prosazování vlastních názorů i přes to,že okolí má názory odlišné.

Ať žijou tečky! Áwe já.
M. -.-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama