Protože nemám nervy psát každý den tam,kde jsem skončila.

21. srpna 2012 v 12:48 | M.*^^ |  O mě, pro mě,za mě
Né vůbec nejsem netrpělivá. A zdaleka to není důvod,proč tenhle dotazník zkracuju jako všichni poslední dobou. Vždycky totiž zapomenu psát každý den. Takže tak .

- tvůj současný vztah, nebo jaké je to být single
Jsem nezadaná. Pravidlo je, že když jsi zadanej všichni tě chtěj. No a když nezadanej tak nic. Baví mě hrát si s klukama. Trošku omotat kolem prstu a pak nic. Jsem mrcha co? Asi to bude tím,že na vážnej vztah fakt ještě nemám nebo to bude tím,že jsem nepotkala lásku. Potřebuju svojí volnost, tím pádem mi být "single" ani nevadí.

- kde bys chtěl/a být za deset let
Možná v Londýně. Protože tohle město mě nepředstavitelně přitahuje. Nesnáším plánování. Zvlášť ne na tak dlouhou dobu. Každopádně se vidím ve svém maléb bytečku - je jedno jestli v Londýně nebo v ČR - který bude zařízený přesně podle mě. Uričtě bych chtěla vysokou, i když zatím nemám jistý jakou.

- tvůj názor na drogy a alkohol
Mám odpor k tvrdému alkoholu. Jsem zastánkyně ovocného piva a jsem toho názoru,že je lepší než normální pivo. A píju s M/mírou, Petrem, Ondrou.. No však to znáte :D A drogy? Láká mě zkusit, jak na člověka působí. Ale riziko závyslosti je (naštěstí) silnější než zvědavost.

- tvůj názor na náboženství
Ateista,který když je nejhůř věří na Boha.

- okamžik, kdy si přemýšlel/a o sebevraždě
Nikdy. Jsem strašně ráda,že žíju jak žíju. Na sebevraždu jsem strašnej srab - nebo spíš naopak.

- napiš 30 zajímavých informací o sobě
Nevím jestli zajímavých, ale tak pokusím se :)
jsem optimistka,všude chodím pozdě, nesnáším léto,miluju letní noci (a celkově jsem noční tvor :) ),skoro nic nenamaluju aniž bych viděla předlohu, ráno nechci vsávat a večer spát,jsem raději ve společnosti kluků než holek,nesnáším jídlo s hrudkama a škraloupem,téměř nejím zeleninu, nerada chodím v plavkách,nejlíp mi uvaří babička,nelituju smrti nezmámých lidí,nebrečím u Titaniku, ulítávám na Pirátech z Karibiku a Hp,miluju,když jezdím autobusem a mám sluchátka v uších,nesnáším omáčky, píju energy drinky i když mi nechutnaj,nemám trpělivost,chybí mi logika, miluju oblečení s kapucou,nejvíc věcí mě napadá ve sprše,nejlíp se vyspím ve své posteli,nesnáším,když mám dělat něco na něčí příkaz,zastávám se vrahů,protože si myslím,že oni za to fakt nemůžou, miluju rychlou jízdu, nesnáším ticho, za každých okolností mám sluchátka, nesnášim dotykový mobily,i když jsou IN, neumím vyprávět historky,miluju déšť
déšť a bouřky
- tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí
Beran je znamením Marsu a má přirozeně největší sklon k činorodému jednání, osobnímu příkladu, okamžitému zásahu a rychlému vývinu. Je všude tam, kde se tvoří něco nového (no pokouším se :D). Proto je prvním znamením zvěrokruhu, počátkem nového cyklu, nikoli pouze v hmotné, ale též vyšší oblasti. Když Beran vidí něco, co podle něj není správné, ihned povstane,(souhlasí) aby to změnil a neskončí, dokud nedosáhne svého cíle. Jsou-li jeho blízcí téhož názoru jako on, rád vykoná dílo za ně, protože cítí, že jejich sympatie podporují jeho snahu. Beran je poctivý bojovník s nezávislou povahou. Své plány realizuje díky odvaze, statečnosti a organizačním schopnostem, u dlouhodobých záměrů jej žene kupředu spíše umíněnost, než trpělivost či vytrvalost. Berani žijí především přítomností, o budoucnosti si jednoduše myslí, že to prostě vyjde. Beran si za každou cenu chce svou "cestičku" najít sám. I kdyby mu jeho přátelé dávali sebelepší rady, nepřijme je, protože je nevymyslel(tohle sakra souhlasí :) ). Když se zasekne, "postaví si hlavu" a nic s ním nehne (tohle taky). Tak jej vlastní umíněnost, zatvrzelost a svéhlavost blokuje a omezuje. Naštěstí pro něj mu to dlouho nevydrží. Bohužel, málokdy se dokáže poučit ze svých omylů, které opakuje. Avšak když to s Beranem umíte, má pro Vás "srdce na dlani".

- chvíle, kdy ses cítil/a nejspokojenější se svým životem

- jaká doufáš, že bude tvá budoucnost
Doufám,že mi zlstanou přátelé a přibydou noví. Doufám,že budu mít svůj byteček,nejlépe podkrovní. Doufám,že si pořídím psa, že vydám knížku. Že budu žít naplno.

- popiš svou první lásku a první polibek
Polibek jako takový ( myslím tím francouzák) ještě neproběhl,přesto že je mi 15. A dětská láska, no na toho kluka v životě nezapomenu.

- popiš celý svůj den v heslech
Vstanu - vypíju granko - kouknu na blog - pustím si HP - sním si pizzu jako oběd - jdu ven -navečeřím se - jdu na net - jdu spát

- kam by ses rád/a podíval/a nebo přestěhoval/a
Ráda bych se koukla do Paříže,Itálie,New Yorku, tam,kde se natáčel Hp a do Norska. A přestěhovala do Londýna, nebo do Prahy.

- tvá nejranější vzpomínka
Jsem v místnosti a kolem mě je spousta skříní,které jsou mnohem větší než já. Stojím uprostřed místosti a vídím jak mamka mizí ve dveřích. V místnosti je ještě muž, má tmavé vlasy a usmívá se na mě. Něco mi říká. Myslím,že to byl můj táta,kterého jsem nikdy nepoznala.

- tví oblíbení blogeři
MAKY.OREL, m., Adelaine, Em Age

- tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rok
Neúspěch? Nedostala jsem se na gympl. Dala jsem jednomu klukovi úplně zbytečně druhou,třetí a čtvrtou šanci. Nechala jsem si srát na hlavu. Úspěchy? Dostala jsem se na veterinu. Rozešla jsem se s tím klukem. Přišla jsem na to,kdo je opravdový přítel a kdo ne. Našla jsem samu sebe.

- v co věříš - kdy jsi nerespektoval/a své rodiče
Nerespektovala? Tak asi vždycky. Myslím si,že respekt není ani z jejich strany a já nehodlám respektovat někoho,kdo nerespektuje mě. Náš vztsh není tak špatný jak se teď může zdát. JE průměrný. Je tak dobrý, jak jen může vztah rodiče a 15-leté holky být.

- jak důležité je podle tebe vzdělání
Rozhodně nechci být někde u pokladny, ani jedna z mála popelářů ženského pohlaví. Jednou bych chtěla dělat práci,která by mě bavila a za kterou bych se nemusela stydět. Takže ano. Vzdělání je pro mě důležité.

- jeden z tvých oblíbených pořadů
Můžu prohlásit,že občas kouknu na TBBT. Poslední dobou mě dost chytlo Jak jsem poznal vaši matku. Jinak Simpsnové jsou srdcovka. Už neodsuzuju ani Top Gear,líbí se mi rychlý auta a chlapi co mě umí rozesmát takže je jasný proč ne? :D

- jak ses změnil/a za poslední 2 roky
Začla jsem si víc věřit,což beru jako pozitivní zmněnu. Naučila jsem se říkat "NE!". Konečně jsem zjistila jaká jsem. Mám 3 naušnice v levém uchu,což beru taky jako dobrou zmněnu. Jsem o 2 roky starší, o pár centimetrů větší a svým způsebem jsem se nezmněnila.

- tvůj oblíbený film a o čem je
Harry Potter. Nepotřebujete vysvětlit školu Čar a kouzel v Bradavicích. :)

- někdo, kdo tě fascinuje, a proč
Jack z Pirátů, který má na všechno odpověď a plánuje za pochodu. Obecně mě fascinují lidé,kteří si věří a dokáží být sami sebou. J.K.R. za to,že vydržela napsat tolik skvělých knížek. Albuse Brumbála, který má prostě skvělé vyjadřování. Odvaha Serevuse Snapa. Prostě mě fascinují imaginární postavy,které žijí v myslích lidí.

- jaký typ lidí tě přitahuje
Úsměv. Úsměv sluší každému. Vtípky, dobrá nálada a hlavně nebrat se moc vážně. Pokud z toho člověka vyzařuje pozitivní energie není co řešit :)

- jaký problém jsi měl/a
Najít takové odpovědi,aby stály za to v tomhle pitomým dotazníku :D

- něco, co ti schází
Kímoši,které jsem dlouho neviděla. Táta,kterého jsem neviděla nikdy. A pořádná dávka svobody.
- tvé cíle na příštích 30 dní
Být šťastná, najít si další přátele a nestratit ty co mám. Což znamená být šťastná.

M.-.-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama