Toužit po autorském klubu? Minulost!

31. července 2012 v 20:41 | M.*^^ |  Co mě sere
Autorský klub. Určitá elita lidí,kteří jsou opravdu skvělými blogery či blogerkami. Blogy,které tam patří mohou na svém blogu hrdě vystavovat ikonku "Jsem členem autorského klubu." A aby taky ne. Jejich autoři opravdu mohou být na svůj blog,ale hlavně na sebe hrdí. Není nic lepšího než se dostat do klubu na úrovni. Mohou konkurovat lidem,kteří píší plnohodnotné články a nepyšní se jen velkou návštěvností,ale hlavně komentáři s dobrými ohlasy na jejich tvorbu.

Dostat se do AK bylo mým snem a první krok byl založit si tenhle blog.

Vysvětlí mi někdo nevysvětlitelné? Co se to sakra děje s autorským klubem,s chloubou stránky blog.cz ? Nepatřím do AK,ale situaci sleduju,protože jsem se tam fakt chtěla moc dostat a tím si dokázat,že prostě nepíšu tak špatně a moje články jsou dobrý. Ale úroveň na kterou se klub dostal. No jednoduše řečeno...Nasralo mě to. Ano zase se zmíním o bloňdaté posile AK,která před nedávnem přibyla. Vyprs se beyby,nahoď duck face a budeš kůl! Co na tom,že tě lidi pomlouvaj jak můžou,co na tom,že na blogu máš nasraných,pohrdavých a tebe zesměšnujících komentů víc než dost? Hlavní je návštěvnost,která raketově narůstá.
To by byla slečna Lotty Biondi.
A co Standa? Ten za to může! Čti dál -> Celý článek :PAle ona nemůže za to,že AK jde do kopru. Zdaleka ne. Tahle holka vlastně nemá tak odlišný blog jako ostatní holky,které mají prostě tenhle styl rády,píší o sexu,dávaj svý fotky a jen pár řádků k nim a to stačí. Je to styl většinou holek kolem 10 let si myslím. Lotty píše prostě ráda,ale na komentáře nereaguje. Nejdřív jsem myslela,že je ta holka fake. Ale co se na to dá taky napsat? Je prostě ráda,že jí Standa vzal.

Chlapče teď je řada na tobě. Pověz mi cos to provedl!
Jo uznávám,asi tě očarovala poměrně hezká blondýnka,nebo to bylo její italské menu? Odpověz mi. A že si netykáme? Nevadí,teď už ano! Mnohem jednodušeji se přece říká "TY vole" než "VY vole". Nemám v plánu ti tu nadávat. To už udělali jiní,dokonce členové AK a toho by sis měl vážit víc než nadávek a kritiky jedné téměř neznámé blogerky. Máš na svém,zřejmě neonově růžovém,triku nejen to,že se blogeři bouří a své blogy nechávají na protest klesnou na úroveň 10-letých děcek,prakticky můžeš za všeobecné zesměšnění Lotty,která je stále sebevědomá a to na ní obdivuju i po tom co jí píšeme na blog. Tys jí přijímat nemusel. Mohla jsi jenom napsat,že ta holka má prostě články,které mají svůj nápad a to fakt jo,ale úroveň AK to rozhodně není. Smutné viď? Dívčí blogy byly diskriminované? Ale prosímtě. Tvoje ohraná odpověď jak přes kopírák koluje snad všude. Musíš přece zakrýt svou neschopnost a nebo si opravdu takovej vůl...TY?!

Blog.cz mi přijde jako nejlepší stránka na vytvoření blogu. Dneska jsem zkoušela založit si blog na bloger.cz. Ne. Nelíbilo se mi pojetí,ani jsem nějak nedokázala se vzdát dalšího blogu. V životě vlastně nemůžeš tak často začínat od 0. A za to může Standa,jeho mrvení autorskýho blogu a to jak členové AK na truc prezentují články typu Lotty jak sami píšou.
M. -.-

Docela bych si přála,kdyby blogeři Lotty přestali řešit a AK se znovu zmužněl. A Standa skončil.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama