Top secret! Taj tajemství je utajen..

6. července 2012 v 15:05 | M.*^^ |  Co mě sere
*-tajný pozdrav,pokynutí rukou-ano VY můžete číst dál-*
Má tajemství nějakou definici? Pokud ano a zajímá vás to -> čtete http://cs.wikipedia.org/wiki/Tajemstv%C3%AD DEFINICE NENÍ! Nevěřím,že má skutečnost (protože se mi zdá,že tajemství není věc...samozřejmě je o to co tajemstvím nazýváme) jako je tajemství (=jinotaj) uvěřitelnou a pro všechny případy praktikovatelnou definici. Mezi slova,kterým nedokážu přiřadit uvěřitelný a stálý význam patří i LÁSKA,ŽIVOT,SMRT,STRACH,TMA a SVĚTLO. Tyto slova si prostě nedokážu vysvětlit. Před očima se mi mění jejich význam podle situace a nálady.
No ale vrátím se k tajemství a tedy i k tématu týdne -.- ( v Celém článku)


Tohle TT mě zaskočilo. A koho taky ne? Čekal snad původce nápadu,že se blogeři začnou vypisovat svá nejtajnější tajemství,která neznají ani jejich nejbližší přátelé? I když pár "vypisovacích" článků jsem tu už četla nemyslím si,že to je zrovna dobře pojaté. Internet nezná anonymitu. Pro soukromí tu není moc místa. Ale budiž. Tajemství se liší podle věku. Jestliže pro mě a kámoše bylo největší tajemství to,že jsme doma řekli "Jdeme na hřiště!" a místo toho jsme zamířili do našeho tajného lesíku,bylo to to největší tajemství,teď to vidíme asi oba trochu jinak. Od tý doby se tajemství dost odlišily.(Zvlášť proto,že už se s kámošem nestýkáme :D) No ale tajemství má jedno obrovský kouzlo. Zbližuje lidi. Společné tajemství opravdu zaručuje,že ledy tají víc než obvykle. Že máte s tím druhým něco společného. Něco jedinečného,co jiný nemá.
Je to kouzlo. Kouzla by se neměla rušit.
Pouto. Ale i pouta se dají zpřetrhat.
Mít tajemství znamená mít i důvěru.
Znát tajemství znamená mít závazek.
Nikdy nevyzrazujte cizí tajemství. Někdy je lepší ani vlastní. Je-li to tajné ani nejlepší přítel nepotřebuje znát pravdu. Uvědomte si..Pak už to nebude tajné. ZTRATÍ TO SVÉ KOUZLO. Kouzel je na světě málo.. Neměla by se vytrácet.
S problémy se dá svěřit,ale je tajemství opravdu problém. A pakliže je,nikoho stejně nebude trápit víc než vás samotné.
Abych to ukončila.
Hlídejte si svá tajemství.
Zavřete je pod pokličku.
Nechávejte přátele nahlédnout.
Ale nikdy pokličku nesundavejte.
Následuje pak efekt PANDOŘINY SKŘÍŇKY!

*-tajný pozdrav,pokynutí rukou-poděkování za trpělivost- přání hezkého dne-mise ukončena,mávnutí-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama