Den první

11. července 2012 v 21:04 | M.*^^
Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.1.) Nepomlouvej je. Nehraj si na mistra světa. Možná,že jsem tě kdysi milovala. Ale to už je pryč a ty to víš. Tak mi nekaž život. Nepomlouvej ty co miluju. Oni ti nic neudělali. Lásku nedostaneš násilím. Život mi nezničíš!
2.) Jsem strašně ráda,že jsem tě mohla poznat holka. Nevim jak bych bez tebe teď mohla žít. Vždycky si tu pro mě. Děkuju. I já tu budu pro tebe když budeš chtít. Mám tě ráda.
3.) Nejednejte se mnou jako s malým dítětem. Jo jsem praštěná,ale svéprávná. Chci se trochu osamostatnit. Vím,že dospělá ještě nejsem. Ale někdy mi toho naložíte víc než by patnáctiletá holka snesla. Na druhou stranu tvrdíte "Seš ještě malý dítě." Nechápu vás. Mám vás moc ráda. I přes všechno bych bez vás nemohla žít. Mam vás ráda.
4.) Děkuju vám,za to že jsem vás poznala. Naučila jste mě toho víc než si myslíte.
5.) Milovala jsem tě. Opravdu. Brečela jsem pro tebe. Byl jsi můj nejlepší kámoš. Ale už jsme asi nejak vyrostli. Chybíš mi jako kámoš. Opravdu moc. Ale jsem ráda,že máš tu svojí blondýnku :) a že jsi s ní šťastnej. Miluju tě. Žij pro ní jestli ti to udělá radost.
6.) Už ti nikdy nebudu naplno věřit. Zážitků spolu máme dost. Vzpomínky nám zůstanou. Není mi líto,že jsme se oddělily. Jsem za to ráda. Díky.
7.) Jste ti nejlepší a nejšílenější lidi na světě. Sice už jsme skončili. Přesto se chováme jako rodina víc než předtím. Nedovolte,abysme na sebe ztratili kontakt. Miluju vás.
8.) Slečinko my spolu nesoupeříme. Jsi mi úplně ukradená. Pochop to.
9.) Opravdu tě mám ráda. Bez tebe bych nebyla-Někdy se chovám strašně. Vždycky vybouchnu. A znáš mě. Já se neomlouvám. Asi jsem po něm. Chtěla bych ho poznat. Ale myslím si,že zeptat se na něj by bolelo. Nedokážu to. Chci vědět jestli vůbec žije..
10.) Proč si se od mýho narození ještě neozval? Ani zmínka o tom že jsi. Ani zmínka o tom,že by jsi věděl,že jsem. Jsi zbabělec. Opustil si jíu než jsem se narodila. Proč? Myslim si o tobě to nejhorší. Protože jsi mi nikdy nedal šanci tě poznat. Co jsme ti udělaly? Můžu za to já? Jestli jo.. Jsi ubožák!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama