Čoko,čoko.. ČOKOLÁDA. Tu má každá holka ráda ;D

2. července 2012 v 20:01 | M.*^^ |  Co mě sere
Chokoladka
Co to sakra je za TT? Nechápu to. Tomu do to vymyslel musí přece docvaknout,že články budou zastávat 2 názory,které čtenáře rozdělí na tábor ČOKOHOLIKŮ a ANTI-ČOKOLÁD . Pár lidí zkopíruje něco z tetky Wiki a jen hrstka lidí si dá práci a buďto to alespoň opíše vlastními slovy a nebo přimyslí pár mňamózních čoko receptů. Ale co bychom jiného mohli očekávat? Jde snad ve slově čkokoláda najít něco jiného než čokoládu? Zdělím vám teda můj názor,který stejně nikoho nezajímá.
Patřím mezi milovníky čokolády,čokoládové zmrzliny,pudinku (bez hrudek!), čokoládových tyčinek a ostatních věciček z čokolády. Ale i čokoška je jen jídlo a proto (stejně jako vy kteří tvrdíte opak) bez ní dokážu žít. Přiznávám příliv endorfinů by mi chyběl ale dají se získat i jinak ;) . Nebudu si tu hrát na Williho Wonku. Nic moc zajímavého o výrobě čokolády nevím,ani její histroii jsem neprožila. Řadím se mezi tipycké konzumní poživatele. Nestydím se za to. Přece jen chcete o čokoláádě něco vědět? Kontaktujte pana Wonku a nebo již zmiňovanou tetku Wiki. Ani druhy druhy čokolády vám tu vypisovat nebudu. Milovníci čokošky je znají,odpůrci také, i když znát je nepotřebují. A proto že se zdržím komentářů tipu "Lowískuju čokáládičku" nebo "bez ní bych nemohla žít" doporučím vám jen skvělej čokoládovej film Karlík a továrna na čokoládu.
Ať už zrovna ukusujete z tabulky Milky a nebo máte v ruce čokoládu přeju čokoládovou noc a přeslazené sny. A vám co zrovna kroutí hlavou nad sladkým tématem tak si v poklidu kruťte dál dokud neusnete.
Good night (NE)čokoušci :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama