Červen 2012

'Protože ta mi, vždycky říkala že život je jako bonboniéra, A že je vcelku jedno kde začnu.'

24. června 2012 v 16:33 | M.*^^ |  Co mě sere

Tak zase jeden den úzce spjat s realitou
S vůní tvou, a touhou tou co nejde ovládnout
Chvíli plout jen, tak ve dvou
Pak si lehnout a být prost té radosti
Z toho že žít můžem,i když jen jednou,
Ale tim spíš člověk člověku blíž!


Brm...brm.. příští zastávka? Taky by mě zajímalo

23. června 2012 v 21:02 | Moontí*^^ |  Spisovatelčím
A je to tu. První TT tohohle blogu. Snad mi přinese štěstí.
Téma je cestování. Dalo by se říct,že moc toho na toto téma nemám. Nesnáším totiž dlouhé jízdy autobusem,při kterých se mi dělá špatně a letadlo jsem viděla maximálně na obrázku. A přesto že se mi představa kouknout se dál,k moři,na tučňáky a nebo si pohladit pravého divokého klokana docela zamlouvá,nějak nepláuju prožívat prázdniny třeba v Austrálii.
Ale cestování není jen o přeplněných autobusech,kodrcajících se vlacích a nebo letadlec padajících do moře :D
Cestovat se dá i v myšlenkách. Fantazie dokáže opravdová kouzla. Když jsem byla malá,cestovala jsem prstem po mapě. Nebo jsem si s kámošem představovala,že hřiště je pláž,Polární kruh nebo krajina plná žhavé lávy. Na některá místa prostě nemůžete jen tak doletět letadlem. Taky tam nepotkáte turisty,kteří si myslí,že když vám 20x cvaknou bleskem před obličejem tak je to naprosto normální. Vyhnete se mnohdy předraženýmm vstupům,možná se k smrti neunudíte při prohlídce,kterou vede slečna s přehnaně uspávajícím hlasem. Nikdo nebude mít stejné zážitky na vymyšlené místo jako právě vy.
Po pravdě celé prázdniny se sněním trávit nedají,ale chtěla jsem tím říct,že cestování nemusíme pojmout jen tak jak ho asi všichni známe. Možná se jednoho dne na světě objeví stroj času. Možná že trávit prázdniny u moře,nebo v horách už bude OUT a všichni budou jezdit do doby ledové místo na hory a místo na koupaliště si zaplaveme v obrovských jezerech a nad hlavou se nám budou prohánět ptherodaktilové nebo jak se ty potvory jmenujou :D
Myslím,že brzo podniknu jednu z docela častých cest,a sice cestu do sprchy a pak šup do postýlky a koukat na telku :D.
Cestovat prostě můžem kdykoliv,záleží jen na vaší představivosti.
(Předčasnou) dobrou :*

Kecám,kecáš,kecáme! :D

23. června 2012 v 21:01 | Moontí*^^
Tak ahój!
Asi bych se měla představit. Ruku líbám,jmenuji se Moontí! Už sem pár blogů měla,ale trpělivostí moc neoplývám,a proto jsme (nebo spíš jste) tady. Taj doufám,že mi tenhle blog vydrží alespoň o malinko déle než ty předchozí,a že se vám tu (pokud možno) zalíbí.
No nevím jak vám,ale tyhle "úvodní články" mi přijdou jako docela dost těžký téma :D
Protože napsat něco o sobě a pokud možno o svém budoucím blogu je docela těžká disciplína. A protože do budoucnosti ještě nevidím,tak neprozradím co na blogu můžete čekat. Ale určitě se nechystám zavést si tu typický fashion blog a svým způsobem jsem ráda,protože blogy orientované jen na módu pro mě představují jakési omezení v tvorbě ;) No dost keců. Tak abych to nějak ukončila.
Můžete se zkouknout můj první "oficiální" článek k TT a pořádně mě zkritizovat :)
Tak čau!
M.*^^